Wizyta w ZDOREWiR Radzionków

07.06.2016 r.  z okazji Dnia Dziecka przedstawiciele naszego Cechu: Antoni Wojciechowski – Starszy Cechu, Tadeusz Bączkowicz – II Cechu, Irena Kalamorz – Członek Zarządu oraz Agnieszka Morys – Dyrektor Cechu odwiedzili dzieci i młodzież niepełnosprawną z Bytomia i Radzionkowa, korzystającą z opieki w Zespole Dziennych Ośrodków Rewalidacyjno – Edukacyjno - Wychowawczych i Rehabilitacyjnych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie (ZDOREWiR).

Z tej okazji podopieczni zostali obdarowani słodkościami wykonanymi przez Cukiernię Pana Bączkowicza a uczennice z Zespołu Szkół Usługowo – Rzemieślniczych w Bytomiu – Łagiewnikach pod okiem przewodniczącej Sekcji Fryzjerskiej Pani Ireny Kalamorz czesały oraz malowały dzieci zgodnie z ich życzeniem.