XV Bal Karnawałowy Cechu

20.01.2018 r. (sobota) o godz. 20.00 odbędzie się  XV „Bal Karnawałowy Rzemiosła” organizowany przez nasz Cech ponownie w Restauracji „Parkowa” w Tarnowskich Górach, ul. Wyszyńskiego 1.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół MuzycznyOMEGA”  http://www.zespolomega.com/

umili nam ten karnawałowy wieczór.

Wzorem lat ubiegłych nie zabraknie wspaniałych atrakcji, na czele zkonkursem z nagrodami i licytacją, z których dochód zostanie przeznaczony w tym roku na potrzeby Cechu (remont ogrodzenia).

Jak co roku nasza gorąca prośba o przekazanie nagród

na Bal Karnawałowy, które uczestnicy zabawy będą mogli wygrać w konkursach z nagrodami.

Nagrody mogą mieć różnorodny charakter, począwszy od przedmiotów codziennego użytku, jak również mogą przybrać formę bonu /talonu np. na usługę wykonaną w Państwa rzemieślniczych zakładach/.

Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną nagrodę, którą prosimy dostarczyć do Biura Cechu w terminie do dnia 18 stycznia 2018 r.

Na Państwa zgłoszenia czekamy ostatecznie do dnia 16.01.2018 r., a potwierdzeniem Państwa udziału w zabawie będzie uiszczenie w tym terminie

w Biurze Cechu opłaty 130,00 zł od osoby.