Zapytanie ofertowe do projektu „Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro” - serwis kawowy 04.02.2018

Zapytanie ofertowe do projektu

Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro

realizowanego przez nasz Cech

pobierz plik

Zapytanie dot. usługi cateringowej (serwis kawowy)

podczas szkoleń „Warsztaty przygotowujące do egzaminu mistrzowskiego”

Oferty należy składać osobiście, w Biurze Projektu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu, ul. Kazimierza Pułaskiego 3, 41-902 Bytom, drogą pocztową lub kurierem do dnia 13.02.2018 r. do godz. 08:00

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 13.02.2018 r. o godz. 09:30 w Biurze Projektu.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego), realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 – Oś Priorytetowa 11. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego działanie 11.3 – Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych, pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.