ROZEZNANIE RYNKU ZAMÓWIENIE UDZIELANE W CZĘŚCIACH– OFICER DOTACYJNY z dnia 03-07-2018 roku

ROZEZNANIE RYNKU

ZAMÓWIENIE UDZIELANE W CZĘŚCIACH – OFICER DOTACYJNY

z dnia 03-07-2018 roku

w ramach projektu „20 NOWYCH FIRM - projekt rozwoju przedsiębiorczości w rewitalizowanych dzielnicach Bytomia” WND-RPSL.07.03.03-24-07HF/17

Zapytanie ofertowe wraz z załącznkami: pobierz plik

Osoby zainteresowane składaniem Ofert, proszone są o składanie swoich aplikacji zgodnie z załączonymi formularzami. Komplet dokumentów można dostarczyć osobiście, pocztą tradycyjną lub emailem:

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu, ul. Kazimierza Pułaskiego 3, 41-902 Bytom,

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oferty należy przesłać do dnia 12.07.2018 roku

Projekt dofinansowywany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego), realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.