Zapytanie ofertowe do projektu „Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro” - usługa cateringowa 05.09.2018 r.

Zapytanie ofertowe do projektu

Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro

realizowanego przez nasz Cech

Zapytanie ofertowe wraz z załącznikami - pobierz plik

Zapytanie dot. usługi cateringowej (serwis kawowy)

podczas szkoleń „Warsztaty przygotowujące do egzaminu mistrzowskiego”

Oferty należy składać osobiście, w Biurze Projektu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu, ul. Kazimierza Pułaskiego 3, 41-902 Bytom, drogą pocztową lub kurierem do dnia 13.09.2018 r. do godz. 08:00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 13.09.2018 r. o godz. 09:30 w Biurze Projektu.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego), realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 – Oś Priorytetowa 11. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego działanie 11.3 – Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych, pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.