Zapytanie ofertowe do projektu „Potwierdzone kwalifikacje zawodowe Twoją szansą na lepsze jutro” - przeprowadzenie wykładów 15.10.2018 r.

Zapytanie ofertowe do projektu

„Warsztaty przygotowujące do egzaminu czeladniczego" realizowanego przez nasz Cech

Pobierz plik (zapytanie ofertowe),

Pobierz plik (Załącznik nr 1),

Pobierz plik (Załącznik nr 2)

Pobierz plik (Załącznik nr 3)

Przedmiotem Zamówienia jest przeprowadzenie wykładów w ramach warsztatów: „Warsztaty przygotowujące do egzaminu czeladniczego".

Oferty należy składać osobiście, w Biurze Projektu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu, ul. Kazimierza Pułaskiego 3, 41-902 Bytom, drogą pocztową lub kurierem do dnia 23.10.2018 r. do godz. 08:00.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejskiego Funduszu Społecznego), realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 – Oś Priorytetowa 11. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego działanie 11.3 – Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych, pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.