Zmiana organizacji pracy Biura Cechu

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz realnym zagrożeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników wprowadzamy procedury  mające na celu ograniczenie do niezbędnego minimum, bezpośredni kontakt, tj.:

od poniedziałku 16.03.2020 r. do piątku 20.03.2020r.

Biuro Cechu dla rzemieślników, uczniów oraz klientów będzie otwarte tylko

1 godzinę w ciągu dnia tj. w godz. od 10.00 do 11.00.

W pozostałe godziny Biuro Cechu będzie pracowało w godz. 8.00 – 15.30, więc zapraszamy tylko do kontaktu mailowego i telefonicznego. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , 32 281-35-95, 783 220 002.

Dodatkowo wszystkie dokumenty można również wysyłać do nas pocztą tradycyjną.

O ewentualnych dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Na naszej stronie internetowej www.cech.bytom.pl na bieżąco są aktualizowane informacje, w tym min. dotyczące pracowników młodocianych.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności, liczymy na Państwa zrozumienie zaistniałej sytuacji oraz prosimy o przestrzeganie zasad postępowania w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.