Zmiana organizacji pracy Biura Cechu od 23.03.2020

Tak jak w tym tygodniu Biuro naszego Cechu

od poniedziałku 23.03.2020 r. do piątku 27.03.2020r.

dla rzemieślników, uczniów oraz klientów będzie otwarte tylko

1 godzinę w ciągu dnia tj. w godz. od 10.00 do 11.00.

W pozostałe godziny Biuro Cechu będzie pracowało w godz. 8.00 – 15.30, więc zapraszamy tylko do kontaktu mailowego i telefonicznego. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , 32 281-35-95, 783 220 002.

Dodatkowo wszystkie dokumenty można również wysyłać do nas pocztą tradycyjną.

O ewentualnych dalszych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Na naszej stronie internetowej www.cech.bytom.pl na bieżąco są aktualizowane informacje, w tym min. dotyczące pracowników młodocianych.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności, liczymy na Państwa zrozumienie zaistniałej sytuacji oraz prosimy o przestrzeganie zasad postępowania w związku z zagrożeniem epidemiologicznym.