VII Charytatywny Bal Karnawałowy Rzemiosła 30.01.2010 r.

W dniu 30.01.2010 r. o godz. 20.00 odbył się VII "Charytatywny Bal Karnawałowy Rzemiosła" zorganizowany przez nasz Cech w restauracji "Parkowa" w Tarnowskich Górach.

W Balu uczestniczyło 97 osób, bytomskich i radzionkowskich rzemieślników wraz z rodzinami i przyjaciółmi a także V-ce Prezes Związku Rzemiosła Polskiego i Prezes Zarządu Izby Rzemieślniczej w Katowicach - prof. dr hab. Jan Klimek z małżonką,  Prezydent Bytomia - Piotr Koj z małżonką oraz Dyrektor Fundacji "Dom Nadziei" - ks. Bogdan Peć.

Podczas imprezy został zorganizowany konkurs z nagrodami wraz z licytacją przedmiotów przekazanych przez 70 członków naszego Cechu. Dochód z imprezy w kwocie 2450 zł. przeznaczony został jako darowizna na potrzeby Fundacji "Dom Nadziei" z Bytomia ks. Bogdana Pecia.

Wspaniała zabawa trwała do "białego rana" przy akompaniamencie zespołu "Mirarz" z Gliwic. W przerwach odbył się pokaz 12-osobowej grupy tanecznej absolwentów uczelni z Gliwic i Katowic tańca salsy oraz jego nauka. Kubańskie rytmy dodatkowo wprowadziły wszystkich w iście balowy nastrój.

Organizacją Balu zajął się Komitet Organizacyjny złożony z przedstawicieli Zarządu Cechu: Starszy Cechu-Antoni Wojciechowski, Halina Owczarek, Tadeusz Bączkowicz, Lech Chojnacki, Jacek Arndt, Maria Mońka-Mikos oraz pracownicy Cechu- dyr. Agnieszka Morys i Teresa Zając.

Zarząd Cechu dziękuje wszystkim serdecznie, którzy przekazali fanty oraz sponsorowali Bal, licząc na dalszą, tak wspaniałą współpracę w kolejnych imprezach!