VIII Bal Karnawałowy Rzemiosła 05.02.2011 r.

Po raz kolejny Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu zorganizował w dniu 05.02.2011 r. o godz. 20.00 w Zajeździe Mazur w Radzionkowie VIII "Bal Karnawałowy Rzemiosła"

W Balu uczestniczyło 107 osób, bytomskich i radzionkowskich rzemieślników wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Na Balu nie zabrakło również znamienitych gości: V-ce Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego i Prezesa Zarządu Izby Rzemieślniczej w Katowicach prof. dr hab. Jana Klimka z małżonką oraz Prezydenta Bytomia - Piotra Koja z małżonką.

Podczas imprezy zorganizowano konkurs z nagrodami wraz z licytacją fantów przekazanych przez 79 członków Cechu a dochód przeznaczony został w tym roku na planowany remont dachu w budynku Cechu wraz z adaptacją poddasza.

Najatrakcyjniejszym tańcem okazał się ten, z zakupioną od hostess czekoladą, którą Panowie obdarowali swoje partnerki a wspaniała zabawa trwała do "białego rana" przy akompaniamencie zespołu "Exclusive-Band".

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu składa serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję zbierania fantów za okazane zainteresowanie i bezinteresowną pomoc w sponsorowaniu Konkursu lub też w inny sposób wspomogli ideę Balu, min. zasponsorowali:

- wspaniały tort w kształcie serca: Firma Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S. A.,

- ciasto: Irena Kalamorz,

- pieczywo: Tadeusz Kwapisz junior,

- kita świńska: Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu,

- przygotowanie kotylionów i pomoc przy organizacji Balu: Maria Mońka-Mikos wraz z rodziną i 4 studentami, Piotr Klimza, Apolinary Komór, Jacek Arndt, zdjęcia-Marian Laska, film-Dariusz Owczarek (syn Pani Haliny Owczarek),

- organizacja Balu: Starszy Cechu- Antoni Wojciechowski, pracownicy Cechu- dyr. Agnieszka Morys i Teresa Zając.

Zarząd Cechu dziękuje wszystkim serdecznie, którzy przekazali fanty oraz sponsorowali Bal, licząc na dalszą, tak wspaniałą współpracę w kolejnych imprezach!