X Bal Karnawałowy Rzemiosła 26.01.2013 r.

26 stycznia 2013 r. o godz. 20.00 odbył się organizowany przez nasz Cech X „Bal Karnawałowy Rzemiosła”.

W tym roku gościła nas Restauracja „PARKOWA” w Tarnowskich Górach, której właścicielami są członkowie naszego Cechu Państwo Danuta i Lech Chojnaccy.

W karnawałowy nastrój tanecznymi krokami wprowadził nas Adam Solorz z Domu Kultury Karolinka z Radzionkowa wraz z zespołem "Przerwa na kawę".

Wzorem lat ubiegłych nie zabrakło wspaniałych atrakcji, na czele z konkursem z nagrodami i licytacją, z których dochód został przeznaczony dla bytomskiej Szkoły Muzycznej z którą nasz Cech w ostatnich latach ściśle współpracuje.

Zarząd Cechu w Bytomiu składa serdeczne podziękowanie wszystkim rzemieślnikom, którzy okazali bezinteresowną pomoc w sponsorowaniu konkursu z nagrodami, licytacji lub też w inny sposób wspomogli ideę Balu, min. zasponsorowali:

- wspaniały tort:  Halina Owczarek, Irena Kalamorz, Halina Komór,

- szampan: Apolinary Komór,

- udziec wieprzowy i kotyliony: Danuta i Lech Chojnaccy Restauracja „PARKOWA” w Tarnowskich Górach,

- pomoc przy organizacji Balu - Piotr Klimza, Apolinary Komór, Jacek Arndt, zdjęcia-Marian Laska,

- organizacja Balu: Starszy Cechu- Antoni Wojciechowski, Danuta i Lech Chojnaccy, pracownicy Cechu- dyr. Agnieszka Morys i Teresa Zając .

Zarząd Cechu dziękuje wszystkim serdecznie, którzy przekazali fanty oraz sponsorowali Bal, licząc na dalszą, tak wspaniałą współpracę w kolejnych imprezach!