IX Bal Karnawałowy Rzemiosła 21.01.2012 r.

W dniu 21.01.2012 r. o godz. 20.00 w Restauracji „PARKOWA” w Tarnowskich Górach, ul. Wyszyńskiego 1, której właścicielami są członkowie naszego Cechu Państwo Danuta i Lech Chojnaccy odbył się IX "Bal Karnawałowy Rzemiosła".

W Balu uczestniczyło 79 osób, bytomskich i radzionkowskich rzemieślników wraz z rodzinami i przyjaciółmi a także Prezydent Bytomia - Piotr Koj z małżonką.

Wzorem lat ubiegłych nie zabrakło wspaniałych atrakcji, odbył się konkurs z nagrodami oraz licytacja fantów przekazanych przez 85 członków Cechu, dochód z której został przeznaczony w tym roku na spłatę kredytu zaciągniętego na remont dachu budynku Cechu.

Zabawę „do białego rana” umilił zespół „Sound Machine”.

Zarząd Cechu w Bytomiu składa serdeczne podziękowanie wszystkim rzemieślnikom, którzy wspomogli naszą akcję zbierania fantów za okazaną bezinteresowną pomoc w sponsorowaniu konkursu z nagrodami, licytacji lub też w inny sposób wspomogli ideę Balu, min. zasponsorowali:

- wspaniały tort:  Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S. A.,

- kita świńska i kotyliony: Danuta i Lech Chojnaccy Restauracja „PARKOWA” w Tarnowskich Górach,

- pomoc przy organizacji Balu - Piotr Klimza, Apolinary Komór, Jacek Arndt, zdjęcia-Marian Laska,

- organizacja Balu: Starszy Cechu- Antoni Wojciechowski, Danuta i Lech Chojnaccy, pracownicy Cechu- dyr. Agnieszka Morys i Teresa Zając .

Zarząd Cechu dziękuje wszystkim serdecznie, którzy przekazali fanty oraz sponsorowali Bal, licząc na dalszą, tak wspaniałą współpracę w kolejnych imprezach!