10 marca 2026
Zapraszamy do udziału w telekonferencji organizowanej w ramach projektu „Graj po Zielone z Akademią Śląska” Spotkanie będzie poświęcone naborom skierowanym do osób pracujących w górnictwie i branży okołogórniczej, a także do tych, którzy opuścili jedną z tych branż po 1 stycznia 2021 r.









