Rzemiosło Cech Bytom Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu

Gala Rzemiosła, Piekarzy i Cukierników, Jubileusz 70-lecia naszego Cechu 21.03.2015 r.

21.03.2015 r. (sobota) odbyła się organizowana przez nasz Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu coroczna Gala Rzemiosła św. Józefa i św. Klemensa połączona w tym roku z Jubileuszem 70-lecia naszego Cechu.


  galarzemioslabytom FELIX  Sp. z o.o. Stacja Benzynowa w Radzionkowie 

 

ZAKŁAD BUDYNKÓW MIEJSKICH Spółka z o.o. 

 

       Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.         

  

Czytaj więcej...

Gala Rzemiosła Św. Józefa i Św. Klemensa 2012

W dniu 17 marca 2012 r. o godz. 16.30 odbyła się Msza Św. w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Pułaskiego 9 w związku ze świętem Rzemiosła, Piekarzy i Cukierników. Po zakończeniu mszy św. przemarszem - na czele z wojskową orkiestrą dętą, starszyzną Cechową, sztandarami, gośćmi udano się na coroczną Galę Rzemiosła (patron św. Józef), Piekarzy i Cukierników (patron św. Klemens) do Sali Balowej "u Jakuba" przy ul. Okulickiego 12a w Bytomiu.

Czytaj więcej...

Gala Rzemiosła Św. Józefa i Św. Klemensa 2011

W dniu 19 marca 2011 r. o godz. 16.30 odbyła się Msza Św. w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Pułaskiego 9 w związku ze świętem Rzemiosła, Piekarzy i Cukierników. Po zakończeniu mszy św. przemarszem na czele z orkiestrą dętą, starszyzną Cechową, sztandarami udano się na coroczną Galę Rzemiosła (patron św. Józef), Piekarzy i Cukierników (św. Klemens) w Sali Balowej "u Jakuba" (dawny  "Granpol”) przy ul. Okulickiego 12a w Bytomiu.

Czytaj więcej...

Gala Rzemiosła Św. Józefa i Św. Klemensa 2010

W dniu 20.03.2010 r. o godz. 16.00 odbyła się msza w kościele Św. Jacka przy ul. Witczaka w intencji rzemiosła oraz piekarzy i cukierników.  Po mszy świętej o godz. 17.30 rozpoczęła się uroczysta Gala w restauracji „Myśliwska” przy ul. Alojzjanów 27 w Bytomiu, w której uczestniczyły 132  osoby.

Czytaj więcej...